The Saint Hubertus Celebrations

18. Svatohubertské slavnosti

18. Svatohubertské slavnosti poděkování

Poděkování za 18. Svatohuberstké slavnosti

 

Řád svatého Huberta děkuje všem návštěvníkům 18. Svatohubertských slavností, které se konaly dne 1. října 2011 v Praze, za jejich účast na této akci.

Zvlášť srdečně děkujeme všem sponzorům, ketří významným způsobem přispěli k uskutečnění této akce. Seznam všech sponzorů je uveden na přiloženém baneru. Zvláštní poděkování patří Ministerstvu zemědělství České republiky a holdingu Enteria, dále pak Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje a firmě Storaenzo.

Děkujeme za pomoc při organizaci a realizaci projektu všem spolupracujícím subjektům a to především ČMMJ, Klubu přátel Řádu sv. Huberta, kláštěru a nemocnici sester Boromejek, Lesům Hlavního města Prahy a Skautům ze Slaného.

V neposlední řadě děkujeme mediálním partnerům a to především oběma mysliveckým periodikům Myslivosti a Světu myslivosti, dále České televizi, Českému rozhlasu 6, rádio Country a v neposlední řadě Katolickému týdeníku.

Největší dík ale patří pražskému arcibiskupství a to především primasu českémi, arcibiskupovi Dukovi za nádherné provedení svatohubertské mše v chrámu sv. Víta.

Těšíme se na vaší návštěvu svatohubertských slavností v příštím roce.

Rada Mistrů Řádu sv. Huberta

Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu

Sídlo

Řád svatého Huberta 
se sídlem na Kuksu
544 43 Kuks
okres Trutnov
Česká republika

Kontakty

E-mail: webmaster@radsvatehohuberta.cz

Newsletter

© 2022 Řád sv.Huberta. Všechna práva vyhrazena.

Please publish modules in offcanvas position.