Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu
650 let obce Chotěvice

Lesy České republiky spolu s Řádem sv. Huberta v sobotu dne 30.června 2012 obohatily svoji ukázkou z oboru lesnictví a myslivosti bohatý program k oslavě výročí 650 let založení obce Chotěvice na Trutnovsku.

Celý článek...
 
S Hubertem do lesa ve Valdštejnských zahradách

Dne 14. června 2012 Řád sv. Huberta, Klub přátel sv. Huberta, ČMMJ Praha a Lesy ČR uskutečnili program pro žáky 1. a 2. stupně pražských škol. Tento program probíhal ve Valdštejnských zahradách v součinnosti s probíhající slavnostní konferencí v Senátu PČR k oslavě zápisu myslivosti na seznam nehmotného dědictví národa.

Celý článek...
 
ŘsH v Senátu PČR

Členové ŘsH se zúčastnili slavnostní konference, která se v souvislosti se zápisem myslivosti na seznam nehmotného kulturního dědictví uskutečnila v Senátu PČR.

Celý článek...
 
Restaurování sochy sv. Františka Xaverského
Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu, spolu s Hospitální nadací F.A. hraběte Sporcka za významné finanční pomoci firmy M-Plus CZ s.r.o. Stanovice Josefa Mádleho a Josefa Pišty, rodáka ze Dvora Králového nad Labem, uskutečňují projekt restaurování barokní sochy svatého Františka Xaverského.
Celý článek...
 
Den lesů v areálu Hájemství

Dne 17.května proběhla v areálu Hájemství spravovaném Lesní správou Dvůr Králové oslava Dne lesů. Tuto akci navštívili žáci Dvorské základní školy Schulzovy sady a Podharť, také děti  mateřské školy Slunečná, Juta a Roháčova. Z obcí Vítězná, Nemojov a Mostek jak žáci ZŠ, tak MŠ. Nechyběly ani děti z Dětské ozdravovny Království, které doprovázeli dva studenti  střední lesnické školy z Hranic na Moravě,  zde prožívající  týdenní provozní praxi. Celkem dorazilo na tuto akci 580 dětí objednanými autobusy.

Celý článek...
 
Myslivost byla zapsána na seznam nehmotného kulturního dědictví České republiky

Uznání Ministerstvem kultury ČR je zcela jistě úspěchem. Myslivcům se tak dostává pádný argument, že jejich životní filozofie a po generace uchovávané tradice mají svou nezpochybnitelnou hodnotu.

Celý článek...
 

Miniseriál o myslivosti s mistrem Řádu sv.Huberta Mgr.Martinem Horálkem

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 9 z 9
_DSC6370.JPG

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 35