Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu

20. Svatohubertské slavnosti v Chlumci nad Cidlinou

 

Areál zámku Karlova Koruna hostil v sobotu 5. října 2013 jubilejní Svatohubertské slavnosti. Řád sv. Huberta je zorganizoval už podvacáté.

Celý článek...
 

Tomáš Rohan uspořádal pro členy ŘSH kachní hon

 

Hon na kachny v obci Nezdřev se konal v sobotu 7. září 2013. Bratr Tomáš Rohan na něj pozval členy Řádu sv. Huberta, kteří tak měli možnost společně prožít mimořádně příjemný den.

Celý článek...
 

IV. Myslivecký den v Chudeřicích

Poslední červnovou sobotu se sešli nejen myslivci, ale i široká veřejnost, aby si společně užili již čtvrtý ročník mysliveckých slavností v Chudeřicích. Tuto akci pořádanou mysliveckým sdružením ‘‘Svornost‘‘ ve spolupráci s Řádem svatého Huberta podpořila také Lesní správa Dvůr Králové.

Celý článek...
 

Řád sv.Huberta se sídlem na Kuksu pečuje o památky

V měsíci května u sochy sv. Františka Xaverského v Žírči u Dvora Králové nad Labem byl dosázen habrový živý plůtek a celá plocha následně upravena. Začátkem června byl proveden úklid u sochy sv. Floriána a památného místa "U Buku" na bývalém panství Františka Antonína hraběte Sporcka.

Celý článek...
 

Stanovisko ŘSH k přípravě novely mysliveckého zákona

Na základě posledního vývoje a jednání o novele zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů, zaujímá Řád svatého Huberta (ŘSH) ke dni 22.5.2013 v této záležitosti následující stanovisko:

Celý článek...
 

Májová mše v Lese Království

 

Řád sv. Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Farním úřadem Dvůr Králové nad Labem uskutečnil dne 14. května 2013 májovou mši svatou u přírodního památníku svatého Huberta - Les Království.

Celý článek...
 
Nadační les Hospitální nadace F.A.hraběte Sporcka - Nové Lesy u Dvora Králové n.Labem
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 6 z 9
_DSC6474.JPG

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 44