Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu

Poděkování za 20. Svatohuberstkou slavnost

 

Řád svatého Huberta děkuje všem návštěvníkům 20. Svatohubertské slavnosti, která se konala dne 5. října 2013 v Chlumci nad Cidlinou, za jejich účast na této akci.
Celý článek...
 

20. Svatohubertské slavnosti v Chlumci nad Cidlinou

 

Areál zámku Karlova Koruna hostil v sobotu 5. října 2013 jubilejní Svatohubertské slavnosti. Řád sv. Huberta je zorganizoval už podvacáté.

Celý článek...
 

Tomáš Rohan uspořádal pro členy ŘSH kachní hon

 

Hon na kachny v obci Nezdřev se konal v sobotu 7. září 2013. Bratr Tomáš Rohan na něj pozval členy Řádu sv. Huberta, kteří tak měli možnost společně prožít mimořádně příjemný den.

Celý článek...
 

IV. Myslivecký den v Chudeřicích

Poslední červnovou sobotu se sešli nejen myslivci, ale i široká veřejnost, aby si společně užili již čtvrtý ročník mysliveckých slavností v Chudeřicích. Tuto akci pořádanou mysliveckým sdružením ‘‘Svornost‘‘ ve spolupráci s Řádem svatého Huberta podpořila také Lesní správa Dvůr Králové.

Celý článek...
 

Řád sv.Huberta se sídlem na Kuksu pečuje o památky

V měsíci května u sochy sv. Františka Xaverského v Žírči u Dvora Králové nad Labem byl dosázen habrový živý plůtek a celá plocha následně upravena. Začátkem června byl proveden úklid u sochy sv. Floriána a památného místa "U Buku" na bývalém panství Františka Antonína hraběte Sporcka.

Celý článek...
 

Stanovisko ŘSH k přípravě novely mysliveckého zákona

Na základě posledního vývoje a jednání o novele zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů, zaujímá Řád svatého Huberta (ŘSH) ke dni 22.5.2013 v této záležitosti následující stanovisko:

Celý článek...
 

Májová mše v Lese Království

 

Řád sv. Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Farním úřadem Dvůr Králové nad Labem uskutečnil dne 14. května 2013 májovou mši svatou u přírodního památníku svatého Huberta - Les Království.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 6 z 9
_DSC6391.JPG

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 24