Anketa

Líbí se Vám hudba na pozadí?
 

Přihlášení uživatele

Vítejte na stránce Řádu sv.Huberta se sídlem na Kuksu

Májová mše svatá


Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu ve spolupráci s Farním úřadem Dvůr Králové nad Labem uskutečnil májovou mši Svatou u přírodního památníku svatého Huberta - LES KRÁLOVSTVÍ dne 13. května 2014.

Celý článek...
 

DEN LESŮ v areálu HÁJEMSTVÍ


Dne 16. 5. 2014 se již tradičně konala v areálu LČR- Hájemství  oslava Dne lesů. Pro necelých 650 návštěvníků z mateřských a základních škol ze Dvora Králové nad Labem, Kocbeře,  Nemojova,  Vítězné a letos i Hradce Králové zde organizátoři připravili pestrý program s lesní tematikou.

Celý článek...
 

Seminář „Tradice a současnost v myslivosti“ již po devatenácté.

Velmi příjemné prostředí „Penzionu Za vodou“ poskytlo zázemí XIX. ročníku vzdělávacího semináře „Tradice a současnost v myslivosti“, který tradičně pořádá Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu.

Celý článek...
 

Celořádové exerciie 2014

 

Ve dnech 6. až 9. března 2014, proběhly v klášteře Želivu celořádové exercicie Řádu svatého Huberta.

 

Celý článek...
 

Tak nevím... aneb i vstřícnost musí mít své meze

 

Hned v úvodu svého příspěvku se musím přiznat, že mě k němu (v dobrém slova smyslu) vyprovokoval článek v lednové Myslivosti od pana Zdeňka Hlaváče v rubrice Tak nevím...

Celý článek...
 

Pravda o obnovení Řádu sv. Huberta v Kuksu

 

Se zájmem jsem si v minulém čísle přečetl článek RNDr. Josefa Štycha o obnovení Řádu sv. Huberta (dále jen ŘSH). Respektuji pana doktora nejen jako mysliveckého odborníka, ale ctím ho i za to, že Řád obnovil a položil základy jeho novodobé historii. Neméně pak obdivuji statečnost těch, kteří při ilegální obnově ŘSH riskovali ztrátu své profesní kariéry, pronásledování a pravděpodobně i vězení. Za to jim patří hold i dík všech současných členů ŘSH!

Celý článek...
 

20. Svatohubetská slavnost v Chlumci nad Cidlinou dne 5.10.2013

 

Řád svatého Huberta, jako každoročně, i letos  uspořádal za slunného počasí v areálu zámku Karlova Koruna, který se svolením propůjčil rod Kinský dal Borgo, v sobotu dne 5.10.2013 20. Svatohubertskou slavnost.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 5 z 9
_DSC6201.JPG

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 25