Zkoušky mysliveckých adeptů

Zkoušky pro myslivecké hospodáře

Myslivecké zkoušky

Vážení kolegové myslivci a přátelé přírody a myslivosti.

 

S potěšením Vám oznamujeme, že Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu pro Vás i v roce 2018 připravil vzdělávací kurz pro získání

  • Zkoušky z myslivosti (uchazeči o první lovecký lístek) a dále vzdělávací kurz pro získání kvalifikace a
  • Zkoušky pro myslivecké hospodáře,

které vykonáváme na základě Pověření č. 1/2016 (č.j. 49988/2016-MZE-16233) a Pověření č. 2/2016 (č.j. 49999/2016-MZE-16233) Ministerstva zemědělství České republiky ze dne 1. 9. 2016.

V případě Vašeho zájmu vyplňte Přihlášku (včetně příloh – mysl. hospodáři) a zašlete ji na adresu : František Licek, Nad sokolovnou 239, 538 25 Nasavrky nebo naskenovanou na e- mail adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. 2. 2018.

Cena Zkoušek z myslivosti je stanovena na 4000,- Kč. Platba za zkoušky bude provedena v první den teoretické blokové výuky.

Cena Zkoušek pro myslivecké hospodáře je stanovena na 5000,- Kč. Platba za zkoušky bude provedena v první den teoretické blokové výuky.

Bližší informace o organizaci zkoušek a Vaše případné dotazy Vám budou zaslány na Váši kontaktní e-mailovou adresu. U zájemců o Zkoušku pro myslivecké hospodáře požadujeme prokazatelnou, aktivní praxi v honitbě po dobu minimálně 5 let.

Vážení přátelé, velmi si vážíme Vašeho zájmu o českou myslivost, kterou chápeme jako tradiční řemeslnou profesi a bude pro nás ctí, pokud si pro získání kvalifikace vyberete právě Řád svatého Huberta. Naši kvalifikovaní lektoři Vám jsou připraveni věnovat maximální péči a předat Vám krom odborných znalostí i nemálo tradic mysliveckého cechu tak, aby závěrečná zkouška byla pro vás nejen Vaší celoživotní vzpomínkou, ale i vizitkou. Úspěšní absolventi zkoušek obdrží „Vysvědčení o složení zkoušky“, originální znak „Absolventa zkoušek“ a budeme se Vám snažit nabídnout i řadu dalších zajímavých bonusů. 

 

 

Řád svatého Huberta se sídlem na Kuksu

Sídlo

Řád svatého Huberta 
se sídlem na Kuksu
544 43 Kuks
okres Trutnov
Česká republika

Kontakty

E-mail: webmaster@radsvatehohuberta.cz

Newsletter

© 2019 Řád sv.Huberta. Všechna práva vyhrazena.